Sprzedam
Jarek
Sprzedam pora z własnej uprawy.
Ilości hurtowe. Sprzedaż na sztuki (wiązki po 10 sztuk), lub na kilogramy (worek 10kg)
Cena za sztukę 1,5zł do uzgodnienia
Cena za kilogram 2,5- 3zł do uzgodnienia.
1,50zł /sztuka
małopolskie , Proszowice